aviatrix
"Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп."
Bobdweller
Arrested Development, Season 4, BITCHIZ! It'z gonna be EPIC! Почвам да гледам пак 1-3 сезон преди да излезе новия!
bgdn
Нали сте наясно как се постъпва с употребените носни кърпички, тоалетна хартия и презервативи. Такава е и съдбата на всички политици за еднократна употреба.
belushka20
Днес толкова се бях улисала да рисувам Хълкската карикатура, че бях забравила да ям и общо взето съм на 1 сандвич,а сега си направих бруталната марулена салатъ!
tedo92
Току-що Адоуб ме депресираха. Ясно беше, че ще го направят, но очаквах да е след няколко години...
http://www.fastcodesign.com/1672521/adobe-there-will-be-no-creative-suite-7
Ducky
Поръчвам си го за рождения ден!
Bobdweller
Apple, ебал съм ви майката. Почвам да събирам пари за Walkman отново. Писна ми от тъпотии вече с "новия" iPod...
dandelion
You may be cool but you will never be "licensed to drink" cool.
_e7
Selenator? Деба тъпите дечица.
_e7
винаги като решавам задачи от някъде изскача такъв клип
bgdn
Установено е Мъри-Хернстейн, 1993г., че тъпанарите са хилядократно повече от нормалните, интелегентни хора. Затова светът е на това дередже.
тва пък е в дъното на нещата, за които да се притеснявам
May 20 2013, 16:31То ясно, че ще ги вземем. Въпросът е с колко.
May 20 2013, 16:32аз като си изкарам матурите тогава ще мисля къде ще кандидатствам.. за тва съм на принципа "колкото повече, толкова по-добре" и не гоня бал
))
May 20 2013, 17:16курвата в даскало ми остави 3ка, така че... за кво да се боря.
May 20 2013, 17:18Споко - по БЕЛ ми каза даскалката че няя и 3ка да изкарам супер тъпа ме изкарала на старата ми класна пък аз изкарах 5.51
May 20 2013, 21:38