specter
Днес университета започва и за мен с лекция по математика.
belushka20
Абе, какво им става на хората .. нищо не си правиш гледаш си филмчета, постваш си някви неща и с никой не лафиш и някви почват ти изсипват пумия и хейт ей тъй?!
sickornot
Само и само да отида на кино със сестра ми - трябваше да се примиря и да гледам най-тъпият филм - Отвлечен. Добре че заспах.
gg04
Шибани петъци... и тъпи, надменни и неорганизирани французи.
disappointed
Drunken question of teh night: да си направя г+, когато навърша 18, да си криейтна пикзо или да се застрелям в дясното слепоочие. Или в лявото?
notexist
Уф днес е мега тъп ден ;/ Искам да свърши по бързо.... И ако може да нямам обхват и на двата телефона ще е идеално...