nemesys
Two.and.a.Half.Men.S09E01 (puke)
Ourz
Ше го таковам тъпия дърт уиндоус ХР. Три дни не съм се отлепял от тоя таблет, че да го подкарам. Накрая го подкарах - всеки драйвер дава грешка, всичко иска
gogata2427
днес хороскопа ми е тъпак , да го д*ха .. аз си знам моето !
Ourz
Ше го таковам ли в тъпия уин.. мноо го мразя тва лайно ХР... не стига че е дървено от всякъде ами и с милионите си претенции ...
notexist
Ебаси тъпото, има андроид 3.2. а мен ми епдейтна телефона с някво мега старо 2.0.1. нещо си :/ бля!
notexist
Има ли нова версия на Андроид вече?
nemesys
Бахти тъпите нотариуси :@
bekyarov
Мале, мале даскало почва! Толкова съм развълнуван, какво ще науча тази година ;d ;d ;d
bekyarov
новото лого на nova tv съкс хард!
krlkirilov
Самопризнанията на Цветанов за Плевнелиев. С отказа да съобщят имената на подкупните общинари и Цветан Цветанов и Росен Плевнелиев реално прикриват престъпници.
blah..
Sep 21 2011, 15:49Защо, о защо тогава някои момичета се правят на гъз?
) сериозно
))) Къв е проклетия смисъл, да си прост, тъп, чак вдлъбнат, та и да не мязаш на нищо...
Sep 21 2011, 15:52Тази е сравнително поносима..какви изроди има... Но не знам наистина какъв е смисълът.. Ужасни са.
Sep 21 2011, 16:21е то... както обичам да казвам- живея за изключенията
)) винаги те са най-добре по всички параграфи
Sep 21 2011, 22:46