LoveCappuchino
мии сигурно ще е адски тъпо от моя страна,ноо... понеже тук има доста фотографи..някой от вас..би ли могъл да се занимае със същество като мен и да ме снима ?
rups
Повече няма да си правя фрапе с този тъп миксер, нищо не става. Ще си взема най-накрая един shaker!
eddy
тъпея! след малко ще изтъпея... вече изтъпях! шанс
_e7
свалям си цялото инфо от фейса, време е за сбогом
nemesys
И к`во ся всичките тъпи филми тая година са били само за да има общ филм с Iron Man, Captain America и Thor ...бати простотията
BlueDragon
Едно от най-тъпите неща,които можеш да кажеш след раздяла: "Сърдиш ли ми се?" Не,бе,супер яко ми е,че ми разби сърцето!! ;д
*невинен фейс*
Sep 11 2011, 23:15само ми купи лента и батерии и си готова
(32 кадъра лента)
Sep 11 2011, 23:17казвай откъде и ще взема
Sep 11 2011, 23:18вече питах Milita
аа, за г-н Овчарски знам,че не е в България ;дд
Sep 11 2011, 23:22предлагам ти се
Sep 11 2011, 23:24