mitternacht
Ще дойда, ще те взема, ще те открадна, ще си моя. Защото... вече не ми пука.
sandprince
Някви признаци на личен живот се промъкват покрай мен, па да видим. Може да не ме кефи тая, ама поне ще има с кой да си убивам времето (и в оня смисъл)
sickornot
купих си рециклирана хартия вчера. мн е яка
human
Днес в София e такава жега, че на околовръстното са се появили проститутки с табели: "За коли с климатици - 50% отстъпка!"
eagle
Един физически приятел ме премахна от фейсбук, понеже не съм християнин. Чудех се до къде ще достигне религиозната тъпост, но сега получих ясен отговор.
Ethernet
Тъпа и проклета песен, само я повтарят по ТВ
lyubaca
- Господи, моля те, направи ме тъпа! - Но, защо, дъще моя, ти и така допадаш на мъжете. - Ще ми се и те да ми допадат...
ZzZaPyr
Тука има някав нов тъпанар wanna be савков...
И още нещо, V, darling
не знам колко знаеш за мен
Дори аз не се познавам дотолкова и в момента не знам, аджеба, какво по дяволите става 
Aug 27 2011, 16:32A Ло поне знае кой какви карти държи и в кого е Асото. Вероятно и как ще свърши играта.
Aug 27 2011, 16:35гуш
Aug 27 2011, 19:35Гуш ю бек
))
Aug 27 2011, 22:01@mitternacht, дзак, ноо философски разсъждаваш, продължавай и не искай просто "див секс", щото е кофти. за когото и да било.
Aug 27 2011, 22:45