Nona
Ужас и безумие... пак се завръщаме, да видим за колко дълго, лол. :д
eddy
гррр, имам един тон работи за учене... и времето е едно такова мрачно... т.е ужасен ден, мхм
Anellya
Е не, филма беше ужасен. От мъка лягам да спя. Лека вечер!
Anellya
МРАЗЯ, МРАЗЯ, МРАЗЯ ужасният си университет!!! Като се сетя, че две седмици трябва да съм всеки ден там, от 8 до 19 часа ми се плаче!!!
Anellya
Ефекта на филмите на ужасите се губи, когато го гледаш през деня.
ZzZaPyr
Нета ми е ужасен... а международния го няма почти никакъв...
svenxxx
Мед със сладолед, и то посред зима. Комбинацията е ужасно вкусна ^^
Sobstvenik
Бизнесът гърми с ужасяващ данък сгради | Собственик
http://www.sobstvenik.com/?p=1610
Anellya
Само не мога да разбера чии болен мозък би измислим подобни ужасии и дали имат някакви психически отконения тези хора.
Anellya
Гледам "the ring two" и се боря със страховете си. След този филм ВИНАГИ сънувам кошмари. Не мога да си обясня защо ме ужасява толкова!
rups
Ето това вече е виц - слоганът на сп. Intro е "Списание за градска култура", а на корицата този месец е Вили Незнамкояси с нейното ужасно предаване "В джаза" :О