Anellya
Май мразя, че живея на майната си. Поне сега, когато е студено. И ми писна от мрънкащи досадници! ГРРР!!!
kimmie
напоследкък чувам за все повече случай за момичета,който разбират,че са бременни чак след като раждат... ужас :S
rups
Олееее, егати смешното подобрение - "3602 статус(а)".. все едно е мн трудно да се направи да показва "1 статус" или "8384 статуса".. ужас!
blacksnoopy
Ужасна си, недъгаво видение
е аз настина съм на майната си
Feb 04 2011, 21:34В Пловдив ли?
Feb 04 2011, 21:34Майна таун
Feb 04 2011, 21:37Яко!!!


Feb 04 2011, 21:37индиит
Feb 04 2011, 21:43