Търсене на постове: ужас

Анелия
Anellya
Май мразя, че живея на майната си. Поне сега, когато е студено. И ми писна от мрънкащи досадници! ГРРР!!!
Creativen
WebCreativen
Днес е петък, в 5 съм на кафе с 5 приятеля...преди 5 минути ми се приспа ужасно и до 5 такива ще преценя дали ще да ходя някъде или да си легна! :)
Наси
nveselinov
Преди да се пусне новата версия на edno23, бях ужасен! и "недоволствах". Обаче вече не мисля така! ;)
Мария
kimmie
напоследкък чувам за все повече случай за момичета,който разбират,че са бременни чак след като раждат... ужас :S
LiliyaDianova
уау, голямо тенкс ^.^ но въпреки това ужасно много харесвам Джоли и май ще видя поне "Солта" :D @veidar45
rups
Олееее, егати смешното подобрение - "3602 статус(а)".. все едно е мн трудно да се направи да показва "1 статус" или "8384 статуса".. ужас!
Psychopath
@Anellya За Twin Peaks става въпрос, който е шедьовър и е далече от тъпите ужаси.Обаче ако не си го чувала или гледала, не можеш да разбереш за какво говоря
Нона
Nona
@Anellya Хахахах, никога няма да се науча да готвя като мама, нали? :D Ужас. У-жас...! :D Е, разсмя ме искрено. :D :)
Нона
Nona
@Anellya :D Похвали се с нещо! Хайде да се хвалим, че тая седмица беше ужасна, а вече е петък и пия кафе. :Р :*
Denitsa
sickornot
@CECOOO хах...наистина "пея" ужасно ;р
Анелия
Anellya
@Angelo Изглежда доста добре. Май от черната си хроника с кланета и ужаси няма какво по-добро да намеря. Нещо любовно и сърцераздирателно. Ако те влече...
Анелия
Anellya
@Valcho Стига да не изглупиш и да я отрежеш в някаква ужасно тъпа форма. Иначе на теб май ти е фетиш. Ако искаш ела с нас на боулинг.
Snoopy
blacksnoopy
Ужасна си, недъгаво видение
Stoyan Stoyanov
filmche
“Insidious” – ужас от създателите на „Убийствен пъзел” - Филмче.нет
http://www.filmche.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2...d=77
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата