sown
Ужаст. Пияни за трети ден. Еми на нас ние добре!
viktorkoichew
Умрях по ужасен начин. (в съня си)
RadialEx
изглеждам ужасно по телевизията...до тук с мечтата ми да стана актриса!...
Anellya
На твърде екзистенциални размисли ме изби и мисля, че е крайно време да си пускам някой ужас и да заспивам, че няма кой да става заради мен в 5!
Anellya
В едната ужасия 3 послед нощ, в другата 3:33... Нямам думи!
Anellya
Пффф! Последните два дни се будя в ужасно настроение и не е никак хубаво.
Anellya
Трябва да спра с филмите на ужасите. Когато скръцне нещо из стаята се озъртам като идиот. И все си представям, че като се обърна ще има някое чудовище.