weslyn
Ужасно е когато си отива поредната година.Когато ставаш по стар, а не си започнал да живееш по-добре.Когато идеалите все повече губят значение за сметка на пари
EmilieAutumn
Ебати студа,ебати ужаса,ебати чудото ;x
eddy
пък времето е много ужасно... и хората са ужасни
rups
Ще снимат Skins USA - не е ли ужасно?!
SaTaSi
Аз съм ужасен човек...... Направо не знам как може да съм такава .....
mjoy
Ужас.. не мога да гледам! Очите ми сами се затварят.. Май все пак ще пропусна входния тест.