svetoslav
УжасТ утре ме чака киснене по упашки пред гишетата на КАТ и МВР ... просто ще е ад докато си подам документите за книжката и подновяването на личната карта ...
Marintelski
Днес е ужасен ден-ПОНЕДЕЛНИК!Много ми е криво!
sown
Ужас.. навън как трещи ><
coolpuppy
Отивам да спя с ужасно болещият ме глезен. Лека.
Georgieff
Човееек...по средата на центара вдигат циганска сватба УЖАС ! Няма как да минеш. ще те пречукат като куче мале мале ;x