rups
След обявяването на оставката на здр. министър репортерка се провиква "Еее, тогава защо трябваше да се мъчиме тука 3 часа".. ужасно е такива простаци да работят
coolpuppy
Горчиво-сладки думи сипят се, аз бавно сривам се. Усмивка ужасно замъглена, но никой последният лъч надежда неможе да отнема.
mjoy
Ужасно събуждане.. защо имам чувството, че училището само ми губи половината ден? Имам много по-важни неща, които да правя..
mjoy
Леле, 20лв ми заминаха днес само за 2 кафета! ужас! На всичкото отгоре останах и без цигари..
EmilieAutumn
B-b-b-bennie and the jets *някво дебилско клатене и ужасно пеене*
mjoy
Как ли ще смогна с цялата работа тази вечер до 23.. ужас!
melkor
Нет на Мтел по жп линията Пловдив-София е ужасен...
sandprince
Вече час FB го нема...ужасно! денят на страшния съд дойде...!
pisio
Аз - Не ми отваря фейсбук ?! Оператор - Няма да ти го отвори ! Има проблеми с него. Като каза първото изречение и изпаднах в ужас.