Търсене на постове: ужас

rups
След обявяването на оставката на здр. министър репортерка се провиква "Еее, тогава защо трябваше да се мъчиме тука 3 часа".. ужасно е такива простаци да работят
rups
@mjoy Ужас! Надявам се да си го написала, само защото си пияна...
BE PREPARED!
1285736465996917.jpg coolpuppy
Горчиво-сладки думи сипят се, аз бавно сривам се. Усмивка ужасно замъглена, но никой последният лъч надежда неможе да отнема.
Марина
mjoy
Ужасно събуждане.. защо имам чувството, че училището само ми губи половината ден? Имам много по-важни неща, които да правя..
Марина
mjoy
Леле, 20лв ми заминаха днес само за 2 кафета! ужас! На всичкото отгоре останах и без цигари..
Марина
mjoy
Ужас, не успях да си довърша работата.. :(
Щ.
EmilieAutumn
B-b-b-bennie and the jets *някво дебилско клатене и ужасно пеене*
Марина
mjoy
Как ли ще смогна с цялата работа тази вечер до 23.. ужас!
Ив'
fakeheal
@melkor То на повечето места е "ужасен" :D
melkor
melkor
Нет на Мтел по жп линията Пловдив-София е ужасен...
Иван Савков
sandprince
Вече час FB го нема...ужасно! денят на страшния съд дойде...!
Съни
FromTheInside
@Millita фейсбук ни направи зависими от шоколада, мъжете вече и към себеподобни...ужасТ :)
Съни
FromTheInside
@pisio ужасно е, че сме толкова пристрастени :D
Преслав Панайотов
pisio
@FromTheInside и как е чувството ? ужасно нали ?
Преслав Панайотов
pisio
Аз - Не ми отваря фейсбук ?! Оператор - Няма да ти го отвори ! Има проблеми с него. Като каза първото изречение и изпаднах в ужас.
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата