Търсене на постове: ужас

Съни
FromTheInside
Ходих до 2 фирми днес за интервюта и 2-те бяха със сменинен адрес.Явно от понеделник трябва да се почне работа. Трябва да ходя и до Глобул във Филиповци.Ужас!:D
В. Сотиров
sown
"Repo Men" има ужасен край :(
Гергана
Geri
На вън е ужасно горещо...само да се пие бира на някой бар до морето :)
yordanoff
@svil4ok това е ужасно трудна работа (ранното ставане) :D
shimamoto
@disappointed труден въпрос.. и двете ми харесаха ужасно много. като ги препрочета ще ти дам по- точен отговор:P
В. Сотиров
1278968374240967.jpg sown
..мале колко съм напраен, ужаст. God bless you! :D
Съни
FromTheInside
нета ми е ужасно бавен. чакам по 10 мин да зареди една страница... :(
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@dj_aquarius, осветлението е ужасно. Сложи едно слънце и го настрой хубаво. И оправи Specular на кучето защото нещо много лъскаво ми се струва.
Алекс
alex95
да,много глупости почна да прави шатълуърт нещо.. а 10.10 какъв ще е, ужас.. Аз се махнах от убунту на десктопа след 8.10 @nveselinov
semprom
ужас! :D btw я добави и мене в Steam аз съм wsstalker xD @jimi
Георги Динков
1278679124655270.jpg gogata2427
Супер тренировка,даже и клипове направих,ама не си струва да ги качвам,защото са с ужасно качество и озвучение.. xD
Иван Савков
sandprince
50 от 71 фрейма..ужас...
Niks
ужасна нова визия..
semprom
2 пъти по-скъп от оригиналната цена ... ужас никога! :D @svil4ok
Марияна Сърбинова
jus7y
@ToTu ужас беше при забаря .. ;x xD
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата