alex95
Бля! Twenty-ten е ужасно грозна
http://alex.5bg.info/
BlueDragon
Може или не може за 10 минути изведнъж да стане толкова гадно времето, ходих на плаж, върнах се и щях да излизам но докато се изкъпя и загърмя, трещя ужас!
blacksnoopy
Ужас, това видео на Justin Bieber е най-гледаното в YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
gogata2427
Убит?!?О,боже!Това е ужасно! <-- xax,this guy can't lie.. ;dd
alex95
майната им на тея дето не знает англииски и дето са виновни за това. УЖАСНО Е да слушам митбъстърс и един гей шизофреник да озвучава всички. УЖАСНО ТЪПО Е
alex95
Дублажа на дискавъри е НАЙ СМОТАНОТО НЕЩО ДЕТО СЪМ ЧУВАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ И НАЙ ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ ДЕТО СА НАПРАВИЛИ УЖАСЕН Е ДА СЕ РАЗКАРАТ И ДА ГО МАХАТ ВЕДНАГА
Millita
честита ми клавиатурааа :Д .. ужасна е.