Soul4o
ужас ! Току що станах..............
sandprince
Новият сайт на banka ДСК e отврат. Като оставим на страна дизайна, само вижте отвратителния сорс код - такъв ужасен код не бях виждал.
Millita
@Method-X тва е егати подигрвката .... ужас.
gogata2427
Те мангала беше на първите редове и на последните,по средата бяхме все познати ~ имах и познати напред,ама миризмата е ужасна и зат'ва си седях при другите@sown
FiReSpiN
Вече миня цял месец откакто си взех wi-fi интернет от м-тел и съм поразен от ужасяващо бавната му скорост. 1 клип дълаг 7 секунди го чакам 2 минути!!!
stankoff
Банер със звук в Vbox7... ужас
Anellya
Май за пръв път от толкова време насам съм пак в "онова" настроение, в което се чувствам повече от ужасно и най-вече... невероятно самотна!!! (тееежка въздишка)
semprom
Цял ден мисля име на сайт ... гати ВСИЧКО е заето ... ужасът ..