LiliyaDianova
по-добре ужасен край, отколкото ужас без край
antubis
За втори път тази година анатемосвам Microsoft. Ужасно бавни са! 10 дена един Windows не могат да ми дадат, а си имам лиценз.
semprom
Ужасна жега е вънка!!! Хм мислим с класа да ходим на акваполис, ма като ги знам кви са ... сигурно ще се провали всичко :/
semprom
Мисля да лягам ... ужасно ми е тъпо .. а и съм малко разочарован ...
coolpuppy
Добро утро.. Имах един от най-прекрасните си сънища и един от най-ужасните. Но пък аз ще гледам само от хубавата страна! Smileee (:
gogata2427
Разгледах се по-назад в близките години,престъпления на изфъжикали хора..просто е нещо ужасно,само като се замисля какво живее покрай мен..
semprom
Имам да уча по етика и право .. направо УЖАС! Леле, че и учебника съм си изгубил :d
Anellya
Качеството на снимките е ужасно, но какво да се прави... Ето я първата:
semprom
Ебахти ужасното време тука ...