Търсене на постове: ужас

LiliyaDianova
по-добре ужасен край, отколкото ужас без край
Маруш "Луци" Денчев
antubis
За втори път тази година анатемосвам Microsoft. Ужасно бавни са! 10 дена един Windows не могат да ми дадат, а си имам лиценз.
semprom
О не, излязох на практика и сега съм вир вода .... напрао е ужасна жега .. и като се има предвид, че 2ката беше пълна и миришеше цялата на пот .. направо :D ..
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@filmibg @sown качеството е ужасно не ме радава :/
Иван Савков
sandprince
@axeny под ужасен имам предвид, че бавно втасва, като избираш некви опции...
Иван Савков
sandprince
@axeny аз продавам един - 8GB памет, с ужасен тъч скрин дисплей :D
semprom
Ужасна жега е вънка!!! Хм мислим с класа да ходим на акваполис, ма като ги знам кви са ... сигурно ще се провали всичко :/
semprom
Мисля да лягам ... ужасно ми е тъпо .. а и съм малко разочарован ...
semprom
Малиии как се чува циганията отсреща :D ... ужас :D
BE PREPARED!
coolpuppy
Добро утро.. Имах един от най-прекрасните си сънища и един от най-ужасните. Но пък аз ще гледам само от хубавата страна! Smileee (:
В. Сотиров
sown
@rups некъв ужас е тук !
Георги Динков
gogata2427
Разгледах се по-назад в близките години,престъпления на изфъжикали хора..просто е нещо ужасно,само като се замисля какво живее покрай мен..
semprom
Имам да уча по етика и право .. направо УЖАС! Леле, че и учебника съм си изгубил :d
Анелия
1275339779694576.jpg Anellya
Качеството на снимките е ужасно, но какво да се прави... Ето я първата:
semprom
Ебахти ужасното време тука ...
Страница: 56 57 58 59 60

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата