rups
Като видя някой как се кефи на Armin Van Buuren, Tiesto и някакви други подобни, направо губя надежда за света и за всичко.. няма вече свестни хора почти, ужас
Anellya
После да ме пита човек, защо съм такъв социопат и не мога да понасям хората... Еми... ужасни са, не всички, но в по-голямата си част са безчувствени,...
ToTu
..ужасно сънена история !!
Anellya
Май съм станала голяма бъзла. Вече като че ли не мога да гледам ужаси или поне не ми се гледат сама. Май самотата е в основата на всичко!
rups
Ето на какво да се посмеем днес - Мартин Захариев - войсоувър на някакво ново тъпо предаване по БТВ, ужас!
Anellya
...този път не е от онова хубавото гадно!!! Случват се ужасни неща общо-взето!
hurmaqny
А в 5.57 беше много розово. Ужасно розово! [:
Anellya
Та от сега да кажа, че днес "позитивизмът" в мен ще е на ен-та степен. Не мога да разбера как мога да се будя в толкова ужасно настроение.
drJeckyll
ужасен командващ на парада по случай шести май ... <Jeckyll.NET>