Търсене на постове: ужас

Алекс
alex95
@Forsi ужасно трудно го намерих :)
rups
@theheaven Ами това, че повечето хора се кефят на толкова примитивна и тъпа музика. Ужасният вкус ти се натрапва отвсякъде.
rups
Като видя някой как се кефи на Armin Van Buuren, Tiesto и някакви други подобни, направо губя надежда за света и за всичко.. няма вече свестни хора почти, ужас
Анелия
Anellya
После да ме пита човек, защо съм такъв социопат и не мога да понасям хората... Еми... ужасни са, не всички, но в по-голямата си част са безчувствени,...
Теодор Бориславов
ToTu
..ужасно сънена история !!
Snoopy
1273777247192072.jpg blacksnoopy
Номинации за „MTV Movie Awards 2010″ - Ужас
http://cinemascrotum.com/2010/05/13/%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B...010/
Теодор Бориславов
ToTu
Ciara say: work,work,work ..работя, по презентация за деня на специалността :( ..направих 30 слайда.. а осещам че не съм свършил и 1/3 от работата си :(( ужас..
Анелия
Anellya
Май съм станала голяма бъзла. Вече като че ли не мога да гледам ужаси или поне не ми се гледат сама. Май самотата е в основата на всичко!
D3aths
Беше просто ужасно.. :X
пепи джелебова
patriciq
Блога НА ПЕПИ ДЖЕЛЕБОВА :: Ужас! Володя Стоянов стана коментатор на шахматни срещи! http://bit.ly/cxLjGa (via @svejo)
rups
Ето на какво да се посмеем днес - Мартин Захариев - войсоувър на някакво ново тъпо предаване по БТВ, ужас!
Анелия
Anellya
...този път не е от онова хубавото гадно!!! Случват се ужасни неща общо-взето!
hurmaqny
А в 5.57 беше много розово. Ужасно розово! [:
Анелия
Anellya
Та от сега да кажа, че днес "позитивизмът" в мен ще е на ен-та степен. Не мога да разбера как мога да се будя в толкова ужасно настроение.
drJeckyll
ужасен командващ на парада по случай шести май ... <Jeckyll.NET>
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата