viktorkoichew
В момента рисувам ужасно, но ще се науча!!! Обещавам.
Emyto
УжасТ! УжасТ! Глупавата бъг тракер. Иска IE, ActiveX и .Net framework 2.0 SP1. Майко мила, какво доживях на дърти години!
it-rex
Nvidia обявиха GTX 480M :: IT-Rex Europe - Страхотни стоки на ужасно добри цени
http://www.it-rex.eu/bg/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/%D0%BD%D0%...%D0%
sandprince
Vbox7 по случай 24-ти май са си направили лого на кирилица...ужасно е!
Anellya
Има и още... най-ужасното е, когато седна да уча и си е пуснал колокните и слушам как нещастниците се убиват! Не издържам вече тук!!!
ToTu
..ужасно притеснително ми е като ми се облещят 4-5 момиченца на 13-14 години в очите.. и всяка ти задава странни въпроси.. :Д