eyankulov
Бааааа кога стана 13ч бе, ужаст
viktorkoichew
Ужасен сън. Добре, че за сега не е истинa. ;xx
Nona
Добро утро. Понеже последните дни са ужасни, днес ще се събудя с нещо, което обожавам. Дано да има ефект, лол.
Nona
Ужасен, УЖАСЕН ден... Ужасен! >___>
notexist
имам ужасяващо черен хумор, който никак не е смешен!
sickornot
Ама тя е ужасна лиглаа! Как ще я изтърпя?!
Doninka
Неотения. Неотения... диагноза..."Човек не бива да се чувства ужасен невежа, поради това, че не е бил компетентен по въпроса за неотенията"
http://www.ludost.info/burni2.htm
it-rex
Microsoft Project Natal :: IT-Rex Europe - Страхотни стоки на ужасно добри цени
http://www.it-rex.eu/bg/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/project-na...%D0%
Breezy
Сега пък обесено куче...ужас!