alish
"ужасна си" "не съм! аз съм най-добрата майка!" "но се гавриш с мен!" "е... не може всичко да ми е идеално..."
Bubbly
тъп ден ,тъпо даскало ..ужас..
eyankulov
Живот, живот... пия си кафето (без сметана = ужасТ) и скролвам риидъра
Semra
ужасно се дразня от кухи лейки дето са благодарение на тати или мама на работа ... но вярват че уменията им ще променят света ! Айде няма нужда от феи !
it-rex
Нови памети от Samsung :: IT-Rex Europe - Страхотни стоки на ужасно добри цени
http://www.it-rex.eu/bg/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/samsung-%D...%D0%
coolpuppy
Боли ме страшно много коремче >.< Изморена съм.. чувствам се ужасно...