eyankulov
Престрелката с учебника по история продължава, а аз съм залегнал зад него и му вкарвам демидж с молив... ужаст!
Forsi
Ужас-до прреди малко бях с единия крак в гроба - 40C t, повръщане, ужас. Трябва да се оправя възможно най-скоро, че другата седмица не знам как ще защ. проекта.
_ivo
Супер ужас.. най-яката вечер в Хасково, пък аз ще съм в Лозинца : (
Semra
"Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си."