simsy
Добро утро. Последен ден в Дания за 2009...
mitternacht
'убава музика и бъгави драйвери.Петъчно утро- навалял сняг.Мисъл за мацки и мързел.Идилия!
Manuel
Добро утро. Ставам, обличам се и отивам в ада.
Miraculous
Уоу, колко много сняг има навън! Добро утро!