hurmaqny
Добро утро! Не ме свърта на едно място, а скоро трябва да излизам...
Niks
И добро утро. Пия кафенцето си и съм перфектен.
miro91
добро утро, вече 1 час се мъча с един лаптоп да му сложа XP, сложих един от замунда той пък за 30 дена, сега тегля друг, дано да стане.
NetCutter
Добро утро на всички... защо няма сутрешни блокове и по това време?