mitternacht
Като сме на звездна тематика- Не мога да видя нито една звезда, което поставя под въпрос съществуването изобщо на каквито и да било осветителни тела, та чак до
notexist
Добро утро, с какво да се надрусам?
kanibali
Добро утро...И хубав и интересен петък!