добро да е
Най-хубавата им песен според мен.
Мдам и "Приказка" и "Колело"
И Сън в съня + Невидимо дете
awesome
Аз работя различни смени, включително и нощни.
Ужас
Да, не е много гот, на режима ми му се разказва играта, ама няма как. :>
Хаха карай се на телефона ми а иначе като го писах това бях вече от час на работа и аз, за да мога да си тръгна по-рано (сега) така че не е толкова зле
След около 2 часа и аз си тръгвам ... нито шефки нито шефове ще ме спрат Да го духат ... програмистите дойдоха в 1 часа ... да им се кара на тях
gang-bang
gang bang baby bro
sup?
бачкам
вампир!
добро да е !
Дамс , много хора казват, че съм вампирче
добро да е
Apr 30 2012, 20:50