engise
Добро утро ! Време е за една вкусна чаша кафе (:
notexist
ами добро утро, примерно.
mitternacht
Смяяяяяяяяяяятааааайййй!!!!! Ей тая гледка да видиш за добро утро, последвана от гледката от предишния пост в групата... ей т'ва е пюър уин на максимален левъл!
lemondrop
Ако светът беше честен, сега щях да спя, не да пиша, понеже утре имам изпит. Но не. Сън няма да ме лови, когато трябва. :|
pacopetkov
Добро утро! Леле колко е рано!
Sinbg
Започни деня със сутрешна доза оргазъм, за да ти върви през целия ден.И ако всяка вечер си фантазираш как с половинката ти ще омачкате чаршафите за „Добро утро“
hurmaqny
Моето утро пък започна така:
Аз ще пратя кучето ми да те целуне отпред, че и без друго е гладно. Всичко хубаво space-e
Mar 06 2012, 15:20недей праща кучето,ами си прати котето,ще го нагостя доволно
. Лека и оборотна 
Mar 06 2012, 23:15Котето ми гладно не стои.. Лека нощ на теб и на самотника. Погали го да не хленчи.
Mar 07 2012, 01:17Странно,но не ти вярвам
Честит празник,бтв,напий се,па дано ти излезе късмета!
Mar 08 2012, 16:45Слушам, шефе
Mar 09 2012, 16:37