добро да е
кофти утро Брат ми една сутрин се събужда отваря си прозореца поглежда надолу и някъв се размазал от горните етажи .. а той на първия.. скочил оня.. кофти..
може да звучи не намясто , ама наистина си оцених живота
Къде точно на България, Съни
кръстовището на Гоце Делчев, за мен всичко е България хах
(sun)
Писи... <3
Добро утро, между другото !
добър ден