nemesys
Има ли ранобудни? Добро утро!
specter
Добро утро ! / Jamiroquai - Blue Skies (Flux Pavilion Remix)
sown
Добро утро! С пожелания днес да сбъднете една своя мечта :-)
hardlady369
Ееех, как обичам да се излежавам в леглото до късно ^^ Добро утро на всички с една голяма чаша кафе
ReXTaN
Добро утро, днес ще идват да прекарват нет, пък домакинката я няма -> няма и ключ за покрива. Да видим как ще стане номера ...
добро да е
Aug 19 2011, 07:06добро от преди 2 часа
Aug 19 2011, 08:58