Вен, неска на кой обект си?
Ами не зная Бо, където ме сложат.
Хмм, може да дойда и да ти доведа гости..които много искат да се запознаят с теб
То пак не пречи да си го получиш. Просто няма да е сега, а след време.
Нда.
Аз обещавам да запомня какъв е и видим ли се... имаш го!!!
Аз помня !
Радвам се! Аз също.
Добър ден тогава. Веднъж и аз да стана по-късно от някой. Било приятно....
ааа кафенцееее? )))))))
Добро утро
кафе и на теб !
Мерси!
Поздрав, http://blog.n3mo.eu/2008/09/edno23-skype-spam-meating/