FromTheInside
Добро Утро, златни мой (:
sown
Ей на това му се вика яка кака!
FromTheInside
много мразя да ме карат да правя нещо и да ми поставят срокове при положение, че самите хора не са си свършили работата. чудно утро, няма що...
hardlady369
Едно добро музикално начало за това така мрачно утро..и.. ъъм..определено ще си доспивам на даскало ;д
gogata2427
Добро утро и приятен ден на всички ! (:
Bobdweller
Събудих се след кошмар с огромното желание да си пусна тази песен. Не я бях слушал от години. Nice. Добро утро. :>