Добро и на теб )
добро да е
супир утро !
искам такава чаша!!
Добро утро тогава.
Мерси, и на теб- добро! Как са ти крачетата?
Can I have one, please! ;P
ама разбира се (:
аууу <3333
ела да ти направя и на теб )
идвам,идвам!
Аз пък си пия кафето и си пуша цигари, нещо не искам да ги спирам
щом ти харесва
Дано се хареса и на белия ми дроб
хах а дано, ама надали
Eee :/ Усмихнете сеее! (sun)
"All I've got are screams inside but somehow they come out in a smile" сетих се за тези lyrics
много подходящ )) и ако песента е, за която мисля и тя също
One less reason - A day to be alone
точно и аз си мислех за нея
утро
Good night from me :-]
топадаморнинтуя :Д
мерси, подобно : )