а добро да е (:
а добър да бъде де
Дано да е добър.
добро да бъде
добро да е
ууу изглежда по вкусно от 3-1то ми :Д
Не бих отказала едно такова
Айде на срещата ще ви направя по едно (dirty joke)
хахахах да не забравиш какво си казал
Това звучи добре. Имам предвид като почивка! Наздраве в такъв случай.
Аз също не отидох на лекции.. Просто не ми е ден..
не знам времето при вас как е, но тук предразполага към мързел, който май витае във въздуха.
Абсолютно същото е и във Варна!
значи да мързелуваме! и да спамим!
събираме се доста народ, което е супер! ще е още по-забавно!
конферентна връзка в скайп? нищо, че ви нямам скайповете ;D
Има и много други, но просто ги мързи да пишат
аз съм съгласна. Венци ти какво мислиш по въпроса?
Е какво да мисля.. всеки си знае за себе си Мисля да запаля едно бело виктори
Класа ..аз се бях изненадал тия дни като разбрах, че и Кобейн и Стейнли са починали на една и съща дата.Наистина интересно съвпадение