Търсене на постове: утро

Мария
kimmie
@viktorkoichew добро утро и на теееб :}
fransk Cognac
viktorkoichew
8 вечерта в магазина до нас. Клиент (жена): Оо Коце. Добро утро. Продавач: О, добро утро! :)
DMedia
@Soul4o хах малко е късно за утро, не мислиш ли ?
Радослав
Soul4o
Добро утро :)
Мария
kimmie
добро утроо :)))
Анелия
Anellya
@nemesys Добро утро и на теб! Иначе са ви дали възможност да си скриете хищовите в шапките или ръкавиците. Мислили са за вас!
nemesys
@Anellya последния ми изпит се проведе при стайна температура 15 градуса .. и добро утро да
Анелия
Anellya
И забравих да кажа! Добро утро в този снежен грипозен ден. Университетите скоро няма да ги затварят така че спокойно скъпи колеги, сесия ще има!
Белкин
ReXTaN
Добро утро на всички! :)
Alex Moran ™
eMkyyy
Добро утро на всички ... ами май май сега ставам и ми се иска да потичам ама гърлото нещо неми позволява за жалост... .:(
Анелия
Anellya
Добро утро свят! Имайки предвид късното ми лягане и ставането ми по никое време чак се чудя как ще ставам към 5:30 за лекции.
Мария
kimmie
добро утрооо
Милен
Miles
добро утро
bekyarov
добро утро, ставам и почвам да базикам андроид маркета с едно кафе допълнение :)
В. Сотиров
sown
@Method-X добро утро и на теб! Успешен ден. :)
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата