Anellya
@Method-X Единственото затваряне на очите ми беше, докато мигам. Но добро утро и на теб!
Anellya
Добро утро на всички в този прекрасен, слънчев ден! Лека работа и усмихнат ден на всички!
sown
Добро утро. След 30/40 мин. съм на изпит
ReXTaN
Добро утро! Деня започва доста добре, днес имам да довършвам някои неща.
BlueDragon
Добро утро на всички, преди малко се прибирам от тренировка и направо съм скапан, та сега мисля да релаксирам, че не съм си лягал, снощи и дискотека направихме.
Anellya
Добро утро Свят!!! Днес ще трябва да седна и най-накрая да напиша нещата, които трябва така че готвоте се за много мъдри мисли от моя страна!