coolpuppy
Добро утро. Мързи ме и не ми се ходи никъде. Пххх!
MvPvg
Добро утро! Днес е големия ден.
mitternacht
Развитието на архитектурата тука е- соц-реализъм (панелки де'а), мутро-барок (псевдо-демократичен кич и цигания), ново строителство (измислени екстри и гъзарии)
MvPvg
Добро утро. Пак се успах. И съм гладен.
coolpuppy
Добро утро и изчезвам към Пазарджик!
coolpuppy
*прозяв* добро утро.. отивам да хапна ^.^
silia
Нещо за добро утро от Satyricon m/