lovely-smile
добро утро пак имам главоболие тва не е на добре
lovely-smile
добро утро май вече добър ден ама карай
MvPvg
Добро утро! Тази сутрин пак си навих алармата и станах още по-рано. Искам кафе!
coolpuppy
Ами отивам да закусвам, защото закуската ми е най-сладкото ядене. И добро утро на тези, които стават къъъъсничко като мен. Целувки ^^
MvPvg
Добро утро! Днес си навих алармата да стана по-рано и много ми се спи. Отивам бързо да си направя двойно кафе.