JoroPetkov
Добро утро.... Радвам се, че днес може да е по-топло от вчера....Дано е така,..
jus7y
Добрутро .. ;d днес пак духа силно ветреца .. скапано време ... цц много ми е студено,да не взема да се разболeя преид училище ;d
MvPvg
Добро утро! Вчера си прекарах супер Пловдив. Време е вече да се връщаме към проблемите.
JoroPetkov
Добро утро на всеки един.... Дано днес да е малко по-добър ден от вчерашния(лично за мен)...
coolpuppy
Ми добро утро. Гладна съм страшно многооооо! :д И голямото плюскане нека да започне.. СЕГА!
JoroPetkov
Добро утро на всички... След като си поспах добре и очаквах на вън времето малко да се е променило то нищо подобно :X:X:X