Търсене на постове: утро

BE PREPARED!
coolpuppy
@Anellya добро утро и от мен! :)
Анелия
Anellya
@coolpuppy Добро утро!
Анелия
Anellya
Добро утро! Защо става така. Първо, когато съм почивка ставам рано, и другото... почивка съм и времето е доста лошо, че ограничава възможностите ми за излизане.
semprom
Добро утро, отивам на даскало след 10тина минути :(
Стоян Николов
amigo
добро утро пак няма вода ! :@
semprom
Добрео утро на всички! хубаво си поспах :) :)
В. Сотиров
sown
Добро утро дечица.. :P
BE PREPARED!
coolpuppy
Добро утро. За мен е забързано. Пуша и пия кафе и отивам на даскало, хвала 'щот е последен ден. И още всичко си ме боли...
Мартин Маринов
podmatrix
Добро утро (yawn)
В. Сотиров
sown
Добро утро България! :) Моя милост се наспа.. и влиза в банята, че сънува много кошмари и се изпоти като пор :D
Петкова
Petkova
"Усмивката"- за Добро утро"!Да се усмихнем дори когато ни боли!Да опитаме!
http://www.youtube.com/watch?v=IH2Uh91B2GU
Ally
alish
всявам смут и паника... ха, добро утро. :D
Анелия
Anellya
Добро утро на всички!!! Както обикновенно съм почивка, но това не ми пречи да ставам рано, колкото и да не ми се иска. Плановете за днес са-борба с университета
Мирослав Петров
miro91
добро утро @all вчера до 1 и нещо решавах задачи ..
Теодор Бориславов
ToTu
добро ви утро.. на всичко.. за по ранобудните "добър ден" :)) споделете някоя песничка с която да се поразкършим... :))
Страница: 84 85 86 87 88

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата