Anellya
Добро утро! Нещо тази сутрин се събудих с невероятен песимизъм и взех та започнах да правя жалки опити да мисля, което по принцип би трябвало да ми е забранено.
Ourz
А добро утро... отивам на лекции и после ще има цял ден кодинг ...
gogata2427
Фкаид кшид яэцш! - Или иначе казано --> Будро утро свят!
miro91
добро утро, ще закусам и ще видя новия дриймуивър какво представлява.