RuuL
аз много хитро по рано си тръгнах от бачкане ........ днеска съм мн уморена сега се опитвам да събера сили за парти по късно Димна Завеса на живо в Фънкисс
RuuL
Народе утре всички да са на линия Димна Завеса на живо клуб Фънкисс 23;00 5лв вход по 1 бира за всеки