Тънък телефон, с "капаче" и wi-fi. Само това искам от един телефон и още не мога да намеря свестен. Нямам мераци за хипер-фиешъните TouchScreen-чета...
@PATLAKA Ем , с едни приятели сме изписали 2 книги с текстове , хип-хоп и рап , на български разбира се , и поне една книга ше съберем най-хуавите текстове