kregma
В офиса съм още работя слушам си "One" на "U2" и ми е хипер готино ... хакс:-)
SoundFlame
Започна конкурса Вземи Тоя Бийт! препоръчвам Ви , да следите какво пускам тук, както и да кажете на познатите си заинтерисовани от хипхоп за Вземи Тоя Бийт!
aviatrix
Добре дошли в лошата хип-хоп сфера ... Пз @ all Wosh - 3v1
Sham
Един хип-хоп изпълнител търси хора за сайта си - 1. PHP developers. 2. Graphics designers. 3. Editors/Writers. - интересувате ли се