lyust
Да има хип-хоп концерт в града и да не отида... Много ме е яд.
Sham
Препоръчайте добър хип-хоп
podmatrix
Оф тука едни песни слушам и се сетих за нещо, за което не искам. Защото ми става хипер гадно.
lyust
днес съм раздвоен между бг хип-хоп и руска музика... слушам ту едното, ту другото
Nick
Днес телефонът ми направо прегря. Не е лесно да се опитваш да надприказваш хиподилец, пък ако ще и програмист да си.
blacksnoopy
Пускам си малко френски рап или хип-хоп, каквото е и лягам ;d