kregma
Здравейте всички:> хип-хоп в петъчната лудница :> Хубав ден ви желая:>!
lyust
Слушам яко агресивен хип-хоп.....
YanaMitseva
обичам си кантара! имам сиоще едно минусче днес! за коло седмица съм свалила 4,6% от теглото си! хип-хип ура!
leonartis
Албански хип хоп "джоу джоу шиптарии, джоу джоу шиптарии" - албанското радио Фокус от Скопие. Думичка не им се разбира на тия бе. А не е да не знам езици.
Sham
Обожавам този ливански хип-хоп изпълнител, много добър!
http://www.rayessbek.com/
kregma
Време за хип-хоп в дъбови бъчви .... хм или друго беше спортното занимание ....:>
stefcho
из аналите на 'бегехипхопа'.
viko
цял ден слушам само хип хоп