podmatrix
Видях нещо навън и ми стана хипер сдухано, но карай, аз съм си виновен (пиянските ми тъпи истории)
GeorgeSG
WTF? Пускат хип-хоп по Z-Rock.. На къде отива тоя свят?!
Hamaelleon
Трябва да се гръмна.. срам ме е да кажа колко време ми отне да дебъгна един чужд скрипт и да открия къде беше проблема.. хипер се нервя на такива неща
Hamaelleon
Тоя офис е хипер некомфортен, не мога изобщо да започна да работя като хората.. друго си е да си бачкаш от вкъщи, комфортно и т.н.
Hamaelleon
@man0l: да, имам нужда от рестарт, след 3 минути изчезвам от офиса, утре ще се окаже някоя хипер тъпа грешка от недоглеждане..
Emyto
Най-накрая mp3.bg пуснаха Хиподил. Вече съм горд собственик на Тъпест. А дали ще сунат и някой друг албум, ще видим.
Emyto
Ей. Тъкмо се израдвах, че в mp3.bg са пуснали най-накрая Хиподил и се оказа, че са само иконките, но без песни.
Hamaelleon
@man0l: все пак съм на един месец изпитателен срок, което значи, че бачкам на хипер турбо.. освен това напоследък нещо яко съм се закрастил: ако някой проблем->
Hamaelleon
@man0l: да, подготвил съм се за хиперскок.. хм, като казах.. дали са пуснали вече титри за IV-8 на Бойна звезда Галактика- са ше проверя..