zigg
Шефееее , като прочетеш тва да отидеш и да наръгаш хостинг провайдъра си 5 пъти в корема с раждясал нож . 359хипхоп не работи от 2 дена тука в щатите , да го еа
eneq
днес ми е хипер объркано. чувствам се виновна и глупава. хубав край? начало? задънена улица?
Yana
Отивам да ям сладолед, макар че бебето получава май хипергликемия от толкова много сладко и да гледам малоумна немска ТВ. Вкисната съм нещо. Няма логика.
yordanoff
Рекламите на Rexona са хипер тъпи просто. Опитали са нещо ново, ама определено не се е получило според мен. Блях..
SoundFlame
Звук в пламъци Mixtape част 1 Спомняш ли си кога за последно беше чувал толкова як хип хоп? Артисти от Германия, САЩ, Гърция и България са събрани на едно мяст
plastichen
Ndoe говори "5" с радио Хип Хоп Ваканция
http://www.50stotinki.com/main/
Yana
Днес е щастлив ден за хипопотамите. Джапат по улиците и дишат дълбоко. И пазаруват на воля. И ветрецът е един такъв приятен...
YanaMitseva
хи-хип ура! в понеделник почвам опреснителни шофьорски курсове! Софияяяяя пайсеееееееееееееееееееее!
antubis
НАРС ми приеха документите. Сега очаквам да ми кажат кога ми е практическият изпит. Дано да не е нещо хипер сложно.