Търсене на постове: хип

Силия Димитрова
silia
@Qlamoff Така де, има един който хипер мн ми липсва... ама живот ли е да го опишеш...
Силия Димитрова
silia
@Qlamoff Хипер мега гига добре, днеска на плажа някакви пичове бяха надули АС DC :)
Weed
от 2-3 седмици само хип хоп се врътка по плейлиста...ама ся реших да туря и бийтбокса и сега слушам killa kella - i want it... велика песен
snow-white
така..плажът артиса...мъкаааааааа!!!!!! живеем за състезанието по латино-американски танци довечера хип-хип -ОЛЕ :P
Яна Мицева
YanaMitseva
забравила съм как се учи и ме мързиииии! осатват ми само три изпита (които се надявам утре да взема). после само дипломна ме дели от завършването! хи-хип-ура!
Marto
N1GGaZ
@Luna71c гледаи норбит или Реджеп Иведик или rhyme & reason (документален филм за хип-хопа)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Serjo Хммм..прав си. Но въпреки това за сега ще го оставя така, че ми е хипено и шаренкото ме радва xD
Петър Илиев
pesho
Преслушвам поредната доза неслушаем български хипхоп, който получавам на мейла. Как ми се иска да пускам супер яки тракове в 359' ама като нема ?
---------
NetCutter
Поздрави с Хиподил - Бате Гойко! :D
Weed
супер хипер мега уморен...от зъболекар и бира...пеша до центъра и обратно...
NQKOI
A123
хахахаха-чувствам се като хипнотизирана......аз/ти и двамата ще заспим май
Станчо
Luna71c
Добър вечер прибрах се най-сетне сега малко Хип-Хопец
Мартин Маринов
podmatrix
Още от първата вечер е хипер голяма скука. Май наистина ще напарвя като един фр - да си прекрата почивката преждевременно.
Станчо
Luna71c
Слушъм малко хип хопец
Weed
"гълтай бейби хип хоп с вкус на лимонада" хахаххаха
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата