Weed
от 2-3 седмици само хип хоп се врътка по плейлиста...ама ся реших да туря и бийтбокса и сега слушам killa kella - i want it... велика песен
YanaMitseva
забравила съм как се учи и ме мързиииии! осатват ми само три изпита (които се надявам утре да взема). после само дипломна ме дели от завършването! хи-хип-ура!
pesho
Преслушвам поредната доза неслушаем български хипхоп, който получавам на мейла. Как ми се иска да пускам супер яки тракове в 359' ама като нема ?
Weed
супер хипер мега уморен...от зъболекар и бира...пеша до центъра и обратно...
A123
хахахаха-чувствам се като хипнотизирана......аз/ти и двамата ще заспим май
Luna71c
Добър вечер прибрах се най-сетне сега малко Хип-Хопец
podmatrix
Още от първата вечер е хипер голяма скука. Май наистина ще напарвя като един фр - да си прекрата почивката преждевременно.
Weed
"гълтай бейби хип хоп с вкус на лимонада" хахаххаха