bgdn
В магазина. Продавачката:
- Какво обичате?
- Ракия и бира, ама сега съм дошъл за хляб!
bgdn
Айде да става тоз хляб 5 лева, че да отслабнем най-накрая
eddy
Аз като любител на хляба мечтая да си имам собствена хлебопекарна и да правим най-вкусния хляб и натурални бисквитки!
eddy
Абе, днес след работа си взех една франзела, от която изядох 1/2, по пътя една просеща циганка ми поиска ст. за хляб и реших да й дам останалата 1/2 и тя
tedo92
Окей, мисля, че определено ще опитам да намаля натовареността, тъй като този Monster, който съм започнал да пия, + кафето изобщо не ми действат добре.
t0m3kk
Елате дайте малко хляб за очите...
notexist
"Внимание! Нова опасна мания залива страната ни! Жени забременяват от хляб?!" Скачам през терасата и попадам в космоса, пия вода и пишкам злато!
harlequin
"хляб и(ли) зрелища?", си мисля аз, докато давам последните си пари за театрални постановки. nice one, ханъм.
mitternacht
Като бях малък си слагах захар в безалкохолното да се разгазира. Минало е толкова време, та сега този факт (свойство на захарта) сякаш ми изглежда... странен.
notexist
Наливам си аз вода да си топля за кафе и бутам чашата в хладилника. Добре съм.