LoveCappuchino
искам тулумбъъ голяма колкото ХЛЯБ, палачинкъ върху която да лежа и фрапе,колкото айфеловата кула в Парижъ;д някой навит да се пробва да ги направи? ;пп
gogata2427
Да даде господ,дай божеее,камъните бял хляб да станааат,каманите бял хляб да станат,а дърветата сухии мезеетаааа !
sickornot
имам чувството, че забравям да направя нещо важно.. дано не е късно като се сетя точно какво...
gogata2427
- Келнер, има мравка в супата ми! - Спокойно, господине, паякът от хляба ще я хване!
Recepti-te
Печен шаран Продукти: 900 г шаран, 200 г орехови ядки, 400 г лук, 125 мл олио,1 лимон, 50 г стафиди, 750 г сух бял хляб, 1/2 чаена лъжичка черен пипер, дафинов
http://recepti-te.free.bg/riba.html
rups
Преди доста време си деинсталирах Chrome, защото крашваше супер често.... Сега отново си го инсталирах и с голямо разочарование забелязвам, че си крашва отново
svil4ok
Харесват ми нововъденията и промени в iOS 5
http://www.apple.com/ios/ios5/
alek_pln
Руло с кайма и крема сирене. ПРИГОТВЯНЕ: Каймат се омесва с размекнатия в малко вода хляб, чесъна, половината лук, доматеното пюре и яйцето.
http://e-gotvach.com/руло-с-кайма-и-сирене/
aftercollabz
дали няма да преям just right ей ся !?
PrinceCroc
Има хляб в тебе... ама типов.
аз знам кво предлага в замяна :Д
Aug 25 2011, 16:04така ли ? аз дори не знаех , че се иска в замяна нещо ... тц, тц... ТЕДООО пак измисляш истории !
Aug 25 2011, 16:11много ще ти дойде да знаеш
иначе май само толумбъта не мога да правя :Д
Aug 25 2011, 18:21не че се хвалиш,викаш , а ;д
Aug 25 2011, 22:47absoliutno!
Aug 26 2011, 06:16