mitternacht
btw Търново има доста голям потенциал да се развива като град и център - съсредоточеност на интелектуален труд. Сигурно затова е доста скъп град и
Ducky
Събудих се с най-голямата усмивка на света, защото ме събуди миризмата на хляб от тиквички. om nom nom
alish
Какво по-хубаво от сиренето на баба + лютеницата на майката на @n3mo ?
blacksnoopy
То било лесно да отслабнеш с 5-6 кг
blacksnoopy
От 2-3 седмици не бях хапвал хляб, както и чипсче
dandelion
Донесоха ми лютеница! ЛЮ-ТЕ-НИ–ЦА!! Тази вечер ще се вечеря лютеница с хляб и натрошено бг сирене отгоре мммммм
Ducky
По компютърна графика имам да рисувам по темата "Емоция", а по фотография имам да снимам на тема "Вода" за някакви конкурси. Приятни теми са поне. (:
Ducky
Всяка неделя от един месец насам, прекарвам по пижама, без да правя нищо. Перфектни недели! ^_^
Teo
Стига с този хелуин. Нито сме католици, нито ирландци. Колко часа се подготвяхте за деня на будителите?
се започва да се инвестира все повече в него. Някои фирми започнаха да гълтат (пост)студенти като топъл хляб.
Jul 24 2014, 22:58