sandprince
Тряа да отделя един ден за почистване на компа - хардовете са почти пълни, тряа се разчистат, а е хубаво и самия комп да го отворя да го продухам от прахуляк
NjoYko
Липсата на сън, предизвикани от часовата смяна, с разделно хранене. Хлябът, макаронените изделия, оризът и ечемикът предизвикват сънливост. Безсънието вечер се
http://sanovnik.biz/%D1%85%D0%BB%D1%8F%D0%B1-%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D0%B...%B8/
mitternacht
Мм... видях интересна физична теория, но си мисля, че когато се стигне до пътуване в 4тото измерение (поява на 5то) то това безнадеждно би довело до парадокс.
sown
- Келнер, в супата ми има муха! - Няма страшно, паяка дето ти виси от хляба ще я хване...
Ourz
Няма нищо по-демотивиращо от мек хляб и твърд маргарин ...
pacopetkov
Студентски сандвич - две филийки хляб и една тънка между тях.
dilana
След като хляба поскъпна за пореден път си купихме фурничка за хляб и хляба е чуден!
CECOOO
Сандвичи щях да прая .. нямам салам му серя хеахеахеа само кашкавал и хляб не става.. ем пак ще се поръчва храна
поне подухването ти се отдава...
Apr 13 2011, 14:47АА иам още бая хляб да изям докато стигна теб
Apr 13 2011, 15:02e как да ядеш хляб, кат' ти ядеш патки ?!
Apr 13 2011, 15:11